Difference between revisions of "Food List"
Jump to navigation
Jump to search
m |
m |
||
Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
| [[File:bread.png|24px|link=Food List|Bread]] || = || 3 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | | [[File:bread.png|24px|link=Food List|Bread]] || = || 3 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | ||
|- | |||
| [[File:cooked_fish.png|24px|link=Food List|Cooked Fish]] || = || 2 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:cooked_porkchop.png|24px|link=Food List|Cooked Porkchop]] || = || 4 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | | [[File:cooked_porkchop.png|24px|link=Food List|Cooked Porkchop]] || = || 4 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:cookie.png|24px|link=Food List|Cookie]] || = || 1 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | ||
|- | |- | ||
|[[File: | | [[File:golden_apple.png|24px|link=Food List|Golden Apple]] || = || 12 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:mushroom_stew.png|24px|link=Food List|Mushroom Stew]] || = || 4 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | ||
|- | |- | ||
|[[File: | | [[File:raw_fish.png|24px|link=Food List|Raw Fish]] || = || 1 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:raw_porkchop.png|24px|link=Food List|Raw Porkchop]] || = || 2 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | | [[File:raw_porkchop.png|24px|link=Food List|Raw Porkchop]] || = || 2 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | ||
|- | |- | ||
|[[File: | | [[File:red_apple.png|24px|link=Food List|Red Apple]] || = || 2 ||[[File:tin_can.png|24px|link=Tin Can]] | ||
|} | |} |
Revision as of 01:19, 29 April 2011
Food list | |||
---|---|---|---|
Bread | = | 3 | File:Tin can.png |
Cooked Fish | = | 2 | File:Tin can.png |
Cooked Porkchop | = | 4 | File:Tin can.png |
Cookie | = | 1 | File:Tin can.png |
Golden Apple | = | 12 | File:Tin can.png |
Mushroom Stew | = | 4 | File:Tin can.png |
Raw Fish | = | 1 | File:Tin can.png |
Raw Porkchop | = | 2 | File:Tin can.png |
Red Apple | = | 2 | File:Tin can.png |